Odwiedź nas na Facebooku
Inwestujesz?

Inwestycja Jabłoniowa 18 zlokalizowana jest na Jasieniu – w malowniczej i świetnie skomunikowanej dzielnicy w południowej części Gdańska. Ofertę tworzy 46 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 26,98 do  94,54 m². Największą atrakcją jest znajdujący się tuż obok Zbiornik Jabłoniowa, wokół którego zbudowano tor wrotkarski i biegowy. Dodatkowymi zaletami inwestycji są: balkony z widokiem na wodę, podziemne miejsca postojowe, komórki lokatorskie i cichobieżna winda.

2944,27 m²

powierzchnia użytkowa

55 lokali 

46 mieszkań

9 lokali usługowych 

Trzeci etap inwestycji Młody Jasień. W skład osiedla wchodzą: jeden dwukondygnacyjny i 18 trzykondygnacyjnych budynków. W każdym z nich mieszczą się tylko cztery lokale, co zapewnia mieszkańcom wygodę i prywatność. Ich powierzchnia wynosi od 29 m² do 65 m². Mieszkania, znajdujące na piętrze lub poddaszu, posiadają balkony, a te na parterze – ogródki. Zaletami osiedla są: naziemne miejsca postojowe, utwardzone drogi i oświetlenie. Wszystko po to, by zapewnić najwyższy komfort użytkowania.

3602 m²

powierzchnia użytkowa

76

lokale mieszkalnych

Kolejny etap inwestycji Młody Jasień. Niską, szeregową zabudowę stanowi 27 budynków. W każdym z nich mieszczą się 2, 3 lub 4 mieszkania o metrażach od 65 m² do 114,98 m². Ogród i możliwość zamontowania kominka sprawiają, że mieszkanie na osiedlu Młody Jasień 2 jest tak samo komfortowe, jak mieszkanie w domu, ale zdecydowanie za niższą cenę. Utwardzone i oświetlone drogi wewnętrzne świadczą o wysokim standardzie osiedla.

7270 m²

powierzchnia użytkowa

96

lokali mieszkalnych

Młody Jasień to nowoczesne i komfortowe osiedle zlokalizowane w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Rozległe tereny zielone sprzyjają rekreacji na świeżym powietrzu, a bliska odległość centrum miasta zapewnia wysoki komfort codziennego życia. W ramach inwestycji powstało 55 mieszkań o metrażach pomiędzy 41,36 m² a 75 m² – z ogródkami lub balkonami.

3166m²

powierzchnia użytkowa

55

lokali mieszkalnych

Osiedle Amarantus tworzą komfortowe mieszkania, dające poczucie prywatności domu jednorodzinnego. Nowoczesna architektura oraz aranżacja mieszkania na dwóch poziomach zapewniają domownikom pełną wygodę i swobodę. Każdy lokal posiada miejsce postojowe oraz ogród, będący idealnym miejscem na weekendowe grillowanie i beztroski wypoczynek wśród najbliższych. 

4225 m²

powierzchnia użytkowa

62

lokale mieszkalne

Osiedle Familijne położone jest w Baninie, obok Gdańska. Inwestycję tworzą 3- i 4-pokojowe domy o funkcjonalnym układzie wnętrz. Do każdego z nich przynależy ogród oraz miejsce postojowe lub garaż. O wysokim standardzie osiedla świadczą materiały od renomowanych producentów, utwardzone drogi i nowoczesny design.

16 606 m²

powierzchnia użytkowa

196

domów i lokali mieszkalnych

Domy na osiedlu Rodzinnym charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i przemyślanymi rozwiązaniami architektonicznymi. Ich wyróżnikami są: efektowne lukarny, balkony od strony ogrodu i podcienie nad strefą wejściową. W ramach inwestycji powstały łącznie 182 komfortowe i przestronne domy oraz lokale mieszkalne. Każdy z nich posiada wbudowany w bryłę garaż oraz piękny, zielony ogród. 

16 267 m²

powierzchnia użytkowa

182

domy i lokale mieszkalne

Osiedle Onnea zostało zaprojektowane z myślą o osobach, którym zależy, by mieszkać w cichej, kameralnej i równocześnie dobrze skomunikowanej okolicy. Położone jest w Pępowie, obok Banina i tylko 6 km od Gdańska. W sprzedaży było aż 249 lokali z ogródkami, których budowę rozłożono na 4 etapy. Klienci mogli wybierać spośród domów o powierzchni od 69,87 m² do 111,48 m², z garażami bądź miejscem postojowym.

20907 m²

powierzchnia użytkowa

249

lokali mieszkalnych i domów

Szafranova to osiedle położone w Straszynie, obok Pruszcza Gdańskiego i Gdańska. W skład inwestycji wchodzi 56 lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich ma duży metraż – 86,37 m², co gwarantuje komfort i swobodę. W projekcie nie mogło zabraknąć również miejsca parkingowego i własnego ogrodu, idealnego na rodzinne grillowanie, beztroski wypoczynek w słoneczne dni oraz do zabawy dla dzieci.

4836 m² 

powierzchnia użytkowa

56

lokali mieszkalnych